Vylepšujeme pre vás UPC Televíziu.
 
 
upc
 
UPC NOVINKY september
 
VYLEPŠUJEME PRE VÁS UPC TELEVÍZIU
borderleftbot
 
borderrightbot
 
Od 28. augusta môžete sledovať ďalšiu stanicu vo vysokom rozlíšení. Reč je o slovenskej spravodajskej stanici TA3. V rovnaký deň rozšírime ponuku hudobných staníc o POWER TV, ktorá vysiela najnovšie svetové hity a tiež nezabudnuteľné pesničky posledných rokov.
 
Viac ako 160 staníc v UPC TV - Z toho až 72 staníc v HD kvalite
 
POWER TV
borderleftbot
 
borderrightbot
 
TEŠTE SA NA NOVÉ SERIÁLY A FILMY VO VIDEOTÉKE
Panstvo Downton, Mr. Robot season_2.0, Grimm
 
 
Začiatkom septembra rozšírime videotéku MyPrime o úplne nové seriály i o nové série tých súčasných.
 
 
 
Môžete sa tešiť na:
 
• Panstvo DOWNTON – najnovšia 6. séria z roku 2015
• Mr. Robot – 2. séria z roku 2016
• Grimm – 1.–3. séria
• Odd Mom Out – 2. séria – exkluzívne v MyPrime
 
V priebehu septembra sa dočkáte aj úplne nových filmov. Môžete sa tešiť na už avizovaný film The Circle s Emmou Watsonovou a Tomom Hanksom, ďalej na film Čiara od slovenského režiséra Petra Bebjaka alebo film Špina, ktorý vás presvedčí, že „Všetko nejde len tak zmyť“.
 
Najsledovanejšie v MyPrime – Návrat do budúcnosti, Čeľuste a dokonca Prci, prci, prcičky
MyPrime - Vyskúšajte sledovanie titulov z videotéky MyPrime OFFLINE. Vybraný titul si jednoducho stiahnete do mobilného zariadenia a môžete si ho pozrieť aj bez pripojenia na internet. Napríklad cestou vo vlaku alebo ako spolujazdec v aute.
 
UPC INTERNET TRIUMFUJE AJ MEDZI HRÁČMI ONLINE HIER
Máme veľkú radosť, že UPC Internet je jednotkou na trhu nielen medzi bežnými používateľmi internetu, ale aj medzi online hráčmi. Podľa overených zdrojov poskytujeme zo všetkých operátorov najrýchlejšie internetové pripojenie pre online hry, s rýchlosťou downloadu takmer trojnásobne vyššou, ako je priemer. Vyplýva to z výsledkov globálneho merania služby Steam, ktorá je jednou z najväčších svetových herných online platforiem.
 
Celá tlačová správa TU
 
ZOSILNENIE WIFI SIGNÁLU VO VAŠEJ DOMÁCNOSTI? ŽIADNY PROBLÉM!
borderleftbot
 
borderrightbot
Zosilnenie wifi signálu vo vašej domácnosti? Žiadny problém!
 
 
Máte veľký byt či dom? Alebo hrubé panelákové steny, cez ktoré wifi signál len ťažko prechádza? Kúpte si k UPC Internetu Wifi Booster a pripojte sa skutočne v každom kúte vašej domácnosti.
 
 
 
 
Vďaka Wifi Boosteru ľahko vyriešite aj prepojenie HD Mediaboxu s modemom od UPC, aj v prípade, ak sú od seba veľmi vzdialené alebo sú dokonca každý v inej miestnosti. Záleží nám na tom, aby ste mohli využiť náš internet skutočne naplno.
 
borderleftbot
 
borderrightbot
 
Viac o Wifi Boosteri TU
 
SÚŤAŽTE A ZABÁVAJTE SA
UEFA NATIONS LEAGUE – POZERAJTE NA SPORT1 A 2 LIGU NÁRODOV A VYHRAJTE HVIEZDNY DRES. Už 6. 9. štartuje nová futbalová súťaž národných tímov UEFA Nations League na čele s čerstvými majstrami sveta z Francúzska. Môžete ich sledovať exkluzívne na staniciach Sport1 a Sport2!
 
NA TV PAPRIKA ŠTARTUJE PEPEHO ZDRAVÁ KUCHYŇA A S ŇOU AJ SÚŤAŽ – TV Paprika – od 3. 9. každý pracovný deň – Nová kulinárska show o zdravom varení začína začiatkom septembra na stanici TV Paprika. Milovníci dobrého jedla zistia, že jedlo môže byť lahodné a zároveň vhodné na udržanie štíhlej línie. Reláciu moderuje obľúbený slovenský bloger a kuchár Pepe. Súťažte s nami o kuchynské nože a zástery!
 
Filmový september na HBO, HBO GO a CINEMAXE: HBO – Hora medzi nami / HBO – Jumanji: Vitajte v džungli! / HBO GO – Teória veľkého tresku V., VI. / ŠTYRI MISIE TOMA CRUISA NA CINEMAXE – Collateral, Vojna svetov, Firma, Tropická búrka
 
PROGRAMOVÉ TIPY
 
AMC – každý pondelok 22:00
AMC
FEAR THE WALKING DEAD – POKRAČOVANIE 4. SÉRIE
 
Tí, ktorí začali svoju púť za prežitím sami, sa stretávajú s ďalšími bojovníkmi a v druhom pokračovaní série musia spoznať nielen sami seba, ale aj to, aké miesto im v novom zoskupení prináleží a ako pokračovať v neľútostnom postapokalyptickom svete. Ich protivníkmi nebudú iba „chodci“ a ostatní preživší. Do stretu sa dostanú aj s neľútostnými prírodnými živlami.
 
EUROSPORT 1 A 2 – 27. 8. až 9. 9.
EUROSPORT 1 A 2
US OPEN
 
Po Australian Open a French Open ponúkne Eurosport aj vysielanie posledného grandslamu roku, US Open. Môžete sa tešiť na viac ako 20 hodín živého tenisového vysielania denne a aj na analýzy a rozhovory tenisového experta Eurosportu Matsa Wilandera.
 
SPORT2 – 4. 9. 16:00
SPORT2
KHL:
TRAKTOR ČELJABINSK – SLOVAN BRATISLAVA
 
Ostrý štart do súťaže čaká hlavných zástupcov Česka a Slovenska v Kontinentálnej hokejovej lige. Po nedeľnom zápase s Metalurgom čaká na Slovan Traktor Čeljabinsk. Slovan Bratislava je perlou slovenského hokeja a po vlaňajšej mizérii sa pokúsi opäť zabojovať o play-off.
 
 
 
HBO - 5. 9. 20:00
HBO
COCO
 
Miguel sa navzdory prazvláštnemu rodinnému zákazu túži stať uznávaným hudobníkom. V snahe dokázať svoj talent sa súhrou neuveriteľných okolností ocitne v kúzelnej Ríši mŕtvych. Stretne tam očarujúceho podvodníka Hectora, ktorý mu pomôže odhaliť skutočný príbeh Miguelovej rodiny.
 
FILMBOX PREMIUM - od 5. 9. 21:00
FILMBOX PREMIUM
PIKNIK NA HANGING ROCK
 
Seriál na motívy bestselleru Joan Lindsayovej vychádza z údajných skutočných udalostí, ktoré sa stali v roku 1900 v Austrálii. Na deň sv. Valentína je nezvyčajne teplé počasie a skupina dievčat sa so svojou učiteľkou rozhodne vyraziť na výlet ku skale Hanging Rock. Všetky však záhadne zmiznú. Po týždni je nájdená jedna dievčina, ktorá si však vôbec nič nepamätá... Podarí sa ostatné dievčatá uprostred zdanlivo pokojnej prírody vypátrať?
 
DISCOVERY HD - 6. 9. 22:00
DISCOVERY HD
POTÁPAJÚCE SA MESTÁ
 
Inžinieri a vedci budujú obranné systémy, ktoré by dokázali zachrániť štyri svetoznáme mestá – Londýn, New York, Miami a Benátky – pred ničivými superbúrkami. Tieto kolosálne stavebné projekty využívajú špičkové technické riešenia na zabezpečenie životne dôležitej infraštruktúry.
 
borderleftbot
 
borderrightbot
 
02/594 22 222
 
 
 
po-pia 8-19 hod.
 
24-hodinová technická podpora internetu
 
 
 
Facebook Youtube Twitter LinkedIn Instagram
Užite si každú chvíľu – UPC